کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی-Epoxy Flooring

آیا به نظر شما داشتن کفپوشی لوکس و زیبا، مقاوم، با دوام و طول عمر بالا با قابلیت شستشوی آسان جذاب نیست؟ ممکن است کفپوش اپوکسی تنها راه حل شما باشد! کفپوش اپوکسی فرصتی مناسب را برای تمام کارفرمایان برای سطوح مختلف با کاربری های مختلف بوجود آورده. هر چیزی را که لازم است بدانید گرد هم آورده ایم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره، با متخصصین کفپوش اپوکسی شرکت پارس الیس تماس حاصل فرمایید.

کفپوش اپوکسی چیست؟

تعریف کفپوش اپوکسی:

ممکن است شما دقیقا ندانید "کفپوش اپوکسی چیست؟"، اما در ساده ترین تعریف آن، کفپوش اپوکسی متشکل از لایه های مختلف اپوکسی است که بر روی کف به عمق حداقل دو میلی متر اعمال می شود. یکی از تفاوت های اجرایی در کفپوش اپوکسی عمق اپوکسی برای کاربری ها و سطوح مختلف می باشد. همانطور که گفته شد، کفپوش اپوکسی باید حداقل دو میلی متر ضخامت داشته باشد. هر کفپوش اپوکسی که ضخامت کمتر از دو میلی متر دارد را بهتر است به عنوان پوشش اپوکسی شناخت.

ممکن هم است شما دقیقا بدانید "کفپوش اپوکسی چیست؟". کفپوش اپوکسی در این مورد به یک سیستم اشاره دارد که از دو جزء اصلی تشکیل شده است، رزین ها و سخت کننده ها. رزین و هاردنر با هم مخلوط می شوند و روی سطح اجرا می شوند، تا جایی که به صورت شیمیایی واکنش نشان می دهند تا یک ماده سفت و سخت با مقاومت بالا در برابر تخریب و باندینگ بسیار خوب به بستر خود داشته باشند. کفپوش اپوکسی بسیار قوی است که می توان آن را حتی در سخت ترین شرایط محیط های صنعتی مورد استفاده قرار داد.

کفپوش اپوکسی از ترکیب بیسفنول A و هاردنر پلی آمینی بدست می آید.

 کفپوش اپوکسی پارس الیس ضد اسید

کفپوش اپوکسی چگونه اجرا می شود؟

بطور خلاصه کفپوش اپوکسی به یک سطح صاف و صیقلی با حداقل خلل و فرج و تمیز نیاز دارد تا به درستی بر روی سطح اجرا گردد. مهم است که قبل از استفاده از اپوکسی، همه ترک ها و تراشه های اصلی را برطرف، مسلح و تعمیر کنید. کفپوش اپوکسی نباید کمتر از 2 میلیمتر ضخامت داشته باشد و سطح باید به اندازه کافی عمق داشته باشد تا از پایداری بیشتر اطمینان حاصل شود. اطمینان حاصل کنید قبل از اعمال کفپوش اپوکسی باید تمام روغن ها را حذف کنید. ریزش تمام موادی که بر روی سطح دارید و ممکن است در آینده داشته باشد را بر روی اپوکسی آزمایش کنید که در این خصوص کارشناسان متخصص کفپوش اپوکسی آماده ارائه مشاوره رایگان می باشند. قبل از اعمال کفپوش اپوکسی اطمینان حاصل کنید که درجه حرارت دمای محیط کافی است و به دنبال توصیه های متخصصان کفپوش اپوکسی شرکت پارس الیس دمای محیط را تنظیم نمایید است. در دمای نامناسب ممکن است کفپوش اپوکسی پوسته پوسته شود و یا بر روی کفپوش اپوکسی حباب ایجاد شود. هنگامی که محصول را مخلوط کرده اید زمان خاص و کوتاهی برای اعمال کفپوش اپوکسی قبل از اینکه شروع به سخت شدن کند دارید. پس تمامی شرایط باید در نظر گرفته شود تا بتوان کفپوش اپوکسی مناسب با دوام بالا داشت.

کفپوش اپوکسی پرایمر پارس الیس

پرایمر همانند رنگ استفاده می شود و مجاز است چند ساعت قبل از اینکه اپوکسی کوت شود بر روی سطح اجرا گردد. هنگامی که پرایمر خشک شده است، با استفاده از یک پین غلتکی (غلتک ویبره) روی یک قطب، اپوکسی را در یک لایه نازک در سراسر فضا اجرا نمایید. پوشش دوم را اعمال کنید.

تاکید میگردد اجرای کفپوش اپوکسی حتما باید توسط متخصصان دوره دیده و با تجربه انجام می گیرد، در غیر اینصورت سطح نهایی نه تنها از نظر ظاهری مقبول نخواهد بود بلکه بدلیل شرایط متفاوت پیش بینی نشده که در طول امور اجرایی بوجود می آید و عدم تجربی کافی مجریان ممکن است سطح نهایی پوسته شود، حباب بزند، از سطح جدا شود و مقاومت و دوام خود را کاملا از دست دهد.

مزایای کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی در مقایسه با سایر پوشش های سنتی، مزایای بسیاری دارد. موارد زیر می تواند مهمترین مزایا باشد:

کفپوش اپوکسی یک سطح براق و شفاف ایجاد می کند. روشنایی در یک منطقه با کفپوش اپوکسی می تواند 200٪ افزایش یابد

کفپوش اپوکسی دارای مقاومت بسیار بالایی است که قادر به تحمل ترافیک سنگین و مداوم است.

کفپوش اپوکسی دارای قابلیت اجرای سریع و آسان است

کفپوش اپوکسی دارای طول عمر و دوام بالاست.

کفپوش اپوکسی امکان شستشوی آسان را فراهم می آورد (EASY CLEAN)

قيمت مناسب از دیگر مزایای کفپوش اپوکسی محسوب می گردد.

تنوع در طراحی و رنگ در کفپوش اپوکسی این اجازه را به کارفرمایان میدهد تا برای کاربری های متفاوت انتخاب های زیادی در کفپوش اپوکسی داشته باشند.

ایده آل برای انبارها و کاربردهای صنعتی، و گاهی اوقات هیچ نقشی در تکمیل اپوکسی لازم نیست.

کفپوش اپوکسی 100% مقاوم در برابر آب، لکه های نفت، آلاینده ها و سایر مواد می باشد که با فرموله شدن نسبت به اسیدها نیز مقاوم خواهد شد که به این نوع کفپوش، کفپوش اپوکسی ضد اسید گویند.

کفپوش اپوکسی، در صورتیکه که با کیفیت بالا و به روش تخصصی و صحیح اعمال شود، دارای مقاومت و طول عمر بالاست که از این نظر برای کاربران بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

کفپوش اپوکسی با ایجاد یک سطح ضد لغزش، مقاومت در برابر حرارت (کفپوش اپوکسی دیر اشتغال)، باعث افزایش ایمنی می شود.

الگوهای مختلف را می توان برای ایجاد راه های عبور و مسیریابی و علامت گذاری بر روی کفپوش اپوکسی در رنگ های مختلف اعمال کرد.

از دیگر مزایای کفپوش اپوکسی قابلیت اجرا بر روی بتن، سنگ، موزاییک و سایر سطوح قدیمی می باشد.

کفپوش اپوکسی مناسب برای کف سازی پارکینگ، کف سازی سوله، کفسازی انبار، کف سازی کارخانه، کف سازی بیمارستان، کف سازی داروسازی، کفسازی فروشگاه های لوکس و زنجیره ای، کف سازی قنادی و شیرینی پزی، کفسازی رستوران و فود کورت لوکس و مجلل، کفسازی مهد کودک و مدرسه، کفسازی سالن بدنسازی و باشگاه ورزشی، کفسازی آشیانه هواپیما، کفسازی سالن تولید محصولات بهداشتی آرایشی، کفسازی لابی و داخل منازل، کف سازی محوطه و زیباسازی و سایر کفسازی های صنعتی و بهداشتی و لوکس می باشد.

9.5 / 10
از 6 کاربر
 
1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول
ارسال نظر
buildboarda : مطالبتون عالیه
3 0
مطلب بسیار جالبی بود و استفاده کردم لطفا به وبسایت ما سر بزنید http://diacogallery.com http://buildboard.ir
مدیریت : پاسخ
3 0
محبت دارید.  حتما
Dadras :
3 0
باسلام. آیاکفپوش اپوکسی برای دفترکدفترکار مناسب است؟ واینکه باتوجه به تردد افراد و نیاز به نظافت، آیامقاومتشان در مقابل آب و رطوبت خوب است؟ چون کفپوش لمینت درمقابل آب ورطوبت مقاوم نیست. با تشکر
مدیریت : پاسخ
3 0
با سلام و درود فراوان اولین خاصیت انواع کفپوش اپوکسی ضد آب بودن این محصول است. کفپوش اپوکسی بدلیل نظافت آسان و آنتی باکتریال بودن در کفسازی بیمارستان، داروسازی، کلین روم، اتاق عمل و غیره مورد استفاده میگردد. مقاومت کفپوش اپوکسی بسیار بالا میباشد در حدی که در کفسازی سوله و کارخانه با تردد بالای نفر، جک پالت، لیفتراک و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 3 کاربر