02177130488

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی
کفپوش اپوکسی صنعتی 2 جزئی بوده و یک کفپوش بسیار مناسب برای کف های صنعتی مانند کف سوله ها کف انبارها، کف کارخانجات صنایع دارویی و غذایی، سردخانه­ ها، بیمارستان ها، صنایع خودرو سازی و سایر صنایع می باشد.

ما درک می کنیم که مسئله نیاز شما به یک کفپوش مناسب در هر صنعت و کاربری شامل نیاز به مقاومت در برابر ترافیک ثابت و به دنبال آن دوام و زیبایی است. تنها سیستم های کفپوش بدون درز می باشند که قادر به پاسخگویی نیاز کاربران در شرایط کاری و محیطی مختلف است؛ ارائه دوام با مقاومت در برابر ضربه و سایش و همچنین سرعت بالای اجرایی برای کاهش تایم اجرای یک پروژه، سهولت در تمیز کردن و ارائه رنگ های بی پایان مناسب هر صنف و سلیقه ای که دسترس است، مزید بر ان شده که کفپوش اپوکسی صنعتی بطور باورنکردنی ای صنعت کفسازی را در دست گرفته و تمام نیازهای اساسی و محیطی کارفرمایان مختلف را پاسخگو باشد.
از کاربری های کفپوش اپوکسی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کفسازی داروسازی
 2. کفسازی بیمارستان
 3. کفسازی سالن تولید مربا
 4. کفسازی سالن تولید لبنیات
 5. کفسازی سالن تولید رب و آبلیمو
 6. کفسازی سالن تولید ظروف بسته بندی مواد غذایی
 7. کفسازی صنایع خودرو سازی
 8. کفسازی آشیانه هواپیما
 9. کفسازی گاراژ و تعمیرگاه خودرو
 10. کفسازی پارکینگ طبقاتی
 11. کفسازی سالن ورزشی و بدنسازی
 12. کفسازی انبار مواد غذایی
 13. کفسازی انبار مواد اسیدی
 14. کفسازی انبار دارویی
 15. کفسازی انبار صنعتی
 16. سالن تولید عطریات
 17. سالن تولید عرقیجات

و ...

 

مزایای کفپوش اپوکسی EPOXY چیست؟
بادوام: کف اپوکسی با کیفیت بالا، یکپارچه و قابل استفاده برای مدت زمان طولانی مقاوم و با دوام میماند، برخی از انواع کفپوش اپوکسی تقریبا غیر قابل خراب شدن میباشند. این که آیا ماشین آلات سنگین، تغییرات دما، مواد شیمیایی سوزاننده، ترافیک بارگیری ثابت یا نظافت و تمیز کردن مکرر سطح به کف اپوکسی آسیب میرساند یا خیر به درستی نصب و اجرای کفپوش اپوکسی بستگی دارد که در صورت رعایت اصول، در برابر تمام موارد شمرده شده کفپوش اپوکسی کاملا مقاوم و تخریب ناپذیر است.
قابلیت نظافت آسان و شستشوی مکرر: کفپوش اپوکسی یک سطح غیر متخلخل و بدون درز ایجاد می کند که در آن خاک، قارچ و باکتری ها هیچ جایی برای پنهان شدن پیدا نمی کنند. کف اپوکسی مقاوم در برابر رنگ آمیزی است و می تواند به سرعت با جارو برقی، جارو دستی، دستمال نظافت، طی و کفشوی و سایر دستگاه های تمیز کردن طبیعی تمیز شود.
ایمنی: کف اپوکسی به طور طبیعی لغزنده نیست و می توان آن را با روش های اجرایی خاص بصورت مضرص و زبر و غیر قابل لغزندگی روی سطح اعمال نمود. کفپوش اپوکسی همچنین از طریق مهار رشد باکتری ها، میکروب ها و قارچ ها، بهداشت و سلامت خوبی را در محیط به دنبال می آورند.
جذابیت و زیبایی: با تنوع زیادی که کارفرمایان در انتخاب رنگ و بافت کفپوش اپوکسی دارند و همچنین  اثر کفپوش اپوکسی بر روشنایی محیط تا 200%، اپوکسی گزینه ای جذاب و لوکس خواهد بود.
چند منظوره: پوشش اپوکسی هنگامی که به درستی توسط یک پیمانکار ماهر اجرا شده  باشد، کف اپوکسی می تواند بهترین پوشش برای سطح چوب، کف بتنی، VCT، کاشی و اکثر دیگر سطوح صنعتی و تجاری باشد.

ضد آب: کفپوش اپوکسی در هر نوعی تا درصد بالایی خاصیت واتر پروفینگ و ضد آب بودن را داراست و از این رو برای محیط هایی با شستشوی بالا بسیار مناسب است.

نفوذ ناپذیر: کف اپوکسی دارای خاصیت نفوذ ناپذیریست به این معنا که روغن، بنرین، آلاینده ها و غیر غیر قابل نفوذ به داخل سطح کفپوش اپوکسی میباشند و از این حیث گزینه مناسبی برای سالن های تولید مواد، صنایع غذایی، خودروسازی، کف تعمیرگاه و کفسازی پارکینگ میباشد.

 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر
انوري : سلام من يه انبار به منراژ٢٧٠ متر دارم مي ...
0 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و درود، با استفاده از کفسازی بتنی یا بتن سخت کار شما در یک روز قابل اجرا خواهد بود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید: 02177130488
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر