02177130488

بهترین روش بتن ریزی کف سوله، انبار و پارکینگ چیست؟

کارشناسان فروش شرکت پارس الیس که تماس های خود را از ابتدای شروع هر پروژه آغاز مینمایند در همان ابتدا به کارفرمایان محترم پیشنهاد میکنند که بتن کف سوله و یا بتن سقف پارکینگ ها و حتی بتن کف انبارهای خود را به صورت مکانیزه و با دستگاه ماله پروانه ای اجر نمایند، چراکه این کار برای کارفرمایان از چند جهت مفیدتر و کم هزینه تر است.

دستگاه مجیک

چنانچه در خصوص کفپوش پلیمری به استحضار رسید، بهترین بستر برای کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، بتن ماله پروانه ای می باشد که بدلیل روش اجرای مکانیزه دارای مقاومت بالای فشاری و خمشی است تا در آینده ضعف بتن اجرا شده به سطح رویه منتقل نگردد و از طرفی اگر سطح نهایی مانند بتن اجرا شده با دستگاه ماله پروانه ای صیقلی و یکپارچه نباشد و بصورت دستی اجرا شده باشد مشمول هزینه ساب و صیقلی نمودن سطح شده و در نهایت و موج و بینظمی در سطح کاملا مشهود خواهد بود. اگر هم کارفرما مجدد بخواهد بتن ریزی کند مشمول هزینه خرید بتن دوباره و افزایش هزینه ها میشود.

 تراز لیزری

برای بتن ریزی کف سوله نیز در ابتدا بتن ماله پروانه ای پیشنهاد میگردد چراکه علاوه بر صاف و صیقلی بودن سطح و آماده بودن کفپوش بتن ماله پروانه ای برای اجرای هر کفپوش دیگری، بدلیل نوع اجرای بتن کف سوله با دستگاه ماله پروانه ای و یکپارچکی سطح، میزان گرد و غبار و فرسایش سطحی به حداقل میرسد و همچنین شکستگی و یا کنده شدن در سطح پدیدار نمیگردد.

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت بعد از بتن ریزی ماله پروانه ای کف، مرطوب نگاه داشتن سطح و اصطلاحا آب دادن به بتن کف میباشد. برای این کار بر روی بتن کف به مقدار زیاد آب ریخته و بر روی آن مشماع میکشید. این عمل به مدت 7 روز می بایست هر روز بر روی بتن کف صورت پذیرد.

آب دادن به بتن کف سوله و پارکینگ باعث میشود که قوام و گیرش بتن بالا رفته و مقاومت های آن را افزایش دهد و از بروز ترک ها بر روی سطح بتن کف جلوگیری نماید.

 بتن کف سوله

برا بتن کف انبارها بدلیل پایین بودن هزینه، کیفیت بالا و مقاومت فشاری و خمشی بالا بتن ریزی با دستگاه ماله پروانه ای بهترین گزینه و به صرفه ترین آنها است.

برای بتن ریزی کف پارکینگ ها و بتن سقف عرشه فولادی و دال های بتنی، هر چه از اجرای بتن به روش مکانیزه با بتن ماله پروانه ای برای شما عزیزان عرض کنم باز هم کم گفته ام:

  1. هزینه خرید بتن و اجرای بتن تا 50% کاهش پیدا میکند
  2. سرعت اجرای بالا میرود
  3. پیشرفت کاری که هفته ها بطول می انجامد تنها طی چند روز
  4. کسر دستمزد کارگران روزمزدی که برای اجرای بتن دستی از شما حقوق دریافت میکنند
  5. همچنین از بین رفتن خطراتی که در زمان اجرای بتن دستی جان کارگران و پروژه شما را بخطر می اندازد از طرف دیگر
  6. تفاوت فاحش بین کیفیت و مقاومت بتنی که با دستگاه ماله پروانه ای اجرا شده و بتنی که بصورت دستی و سنتی اجرا شده 

اگر نظر کارفرما استفاده از بتن سخت صنعتی بعنوان کفپوش نهایی باشد که از همان ابتدا بر روی بتن کف اولیه بتن سخت صنعتی بصورت خشکه پاشی اجرا شده و باز هم در هزینه های آتی صرفه جویی میگردد.

پس پیش انجام هرگونه عملیاتی از 0 تا 100 کف پروژه های خود از بتن کف سوله گرفته تا بتن کف پارکینگ و انبار و بتن ریزی سقف های خود خواهشمند است از مشاوره و بازدید رایگان همکاران ما بهره مند شوید تا خدای نکرده در آینده دچار خسارت و ضرر و زیان های احتمالی و هزینه های مجدد نگردید.

به کارفرمایان محترمی که جایگاه پمپ بنزین دارند و یا در حال احداث جایگاه پمپ بنزین هستند پیشنهاد میگردد بتن کف جایگاه را از همان ابتدا بصورت ماله پروانه ای با روکش سخت کننده بتن سخت رنگی اجرا نمایند چراکه علاوه بر مقاومت بالا و زیبایی منحصر بفرد، در برابر مواد خورنده از جمله بنزین و روغن مقاومت بالایی نشان میدهد و در برابر تردد بالای خودروها و تریلر ها بسیار محکم و با دوام عمل مینماید.

   بتن ریزی کف سوله با ماله پروانه  ای

سازندگان محترم و کارفرمایان میتوانند مراحل کفسازی سوله خود را از ابتدا تا مرحله کاربری به ما بسپارند. اجرای بتن مگر، آرماتوربندی و مش بندی، شیب بندی و بتن ریزی کف سوله همراه با افزودنی های بتن اعم از الیاف و روان کننده، اجرای بتن با دستگاه ماله پروانه ای، مجیک و تراز لیزری، اجرای کفپوش بتن سخت رنگی (پودر سخت کننده و ضد سایش بتن)، کفپوش اپوکسی و پلی یورتان، پوشش سطح با رزین ضد گرد و غبار ماکرون گارد و ... همه و همه با بالاترین کیفیت مواد و اجرا و کمترین هزینه فقط و فقط با شرکت فنی و مهندسی پارسد الیس.

بتن ریزی کف هر نو سطحی اعم از بتن ریزی کف سوله و کارخانه و یا بتن ریزی سقف های عرشه فولادی و یا بتن ریزی و کفسازی با بتن الیافی، مستلزم بازدید و کارشناسی توسط مهندسان شرکت پارس الیس می باشد.

برای بتن ریزی کف سوله و انبارها میتوان با استفاده از الیاف سینوسی و الیاف P.P. و ... و همچنین ابر روان کننده، کفسازی بسیار عالی و درجه یکی را انجام داد سرعت بتن ریزی و کفسازی در این سیستم بسیار بالاتر از سیستم های مشابه بوده و در هزینه ها صرفه جویی چشم گیری صورت میپذیرد.

لذا به کارفرمایانی که علاوه بر کیفیت کف، هزینه و سرعت اجرا نیز برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد میشود تا بتن ریزی که سوله، بتن ریزی کف انبار، بتن ریزی کف محوطه، بتن ریزی کف پارکینگ ها و ... خود را به شرکت پارس الیس بسپارند تا با بروزترین دستگاه های ماله پروانه ای و مجیک و مجرب ترین نیروها و پرسنل اجرایی و  همچنین بهترین مواد، عملیات بتن ریزی کف و کفسازی پروژه های ایشان را به نحو احسنت با ضمانت و خدمات پس از فروش اجرا نمایند.

هدف شرکت پارس الیس ارائه بهترین پیشنهادات به کارفرمایان محترم بوده و جلب رضایت شما سر مشق هر روزه پرسنل شرکت پارس الیس می باشد.

اجرای بتن کف سوله، اجرای بتن کف انبار، اجرای بتن کف پارکینگ ها و هر سطحی که نیاز به بتن ریزی دارد را با خیال آسوده و مطمئن به کارشناسان و متخصصین این شرکت بسپارید.

جهت بهره از مشاوره و بازدید رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

02177130488

02177130486

09123963060

ارسال نظر
زکیه : سوال
2 0
اصولا ضخامت بتن کف پاریکینگ منزل یه طبقه چند سانتی متر است ؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام، برای اینکه بتن کف پارکینگ رو به روش مکانیزه با دستگاه ماله پروانه ای اجرا نمود، حداقل به ضخامت 7 تا 10 سانتیمتر بتن ریزی احتیاج هست. ایده آل 10 سامنتیمتر به بالا می باشد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 93 کاربر
9 / 10
از 93 کاربر