02177130488

بهترین روش بتن ریزی کف سوله، انبار و پارکینگ چیست؟ 

کارشناسان فروش شرکت پارس الیس که تماس های خود را از ابتدای شروع هر پروژه آغاز مینمایند در همان ابتدا به کارفرمایان محترم پیشنهاد میکنند که بتن کف سوله و یا بتن سقف پارکینگ ها و حتی بتن کف انبارهای خود را به صورت مکانیزه و با دستگاه ماله پروانه ای اجرا نمایند، چراکه این کار برای کارفرمایان مفیدتر و کم هزینه تر است.

دستگاه مجیک

چنانچه در خصوص کفسازی اپوکسی و کفپوش پلیمری به استحضار رسید، بهترین بستر برای کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، بتن ماله پروانه ای می باشد که بدلیل روش اجرای مکانیزه دارای مقاومت بالای فشاری و خمشی است. از طرفی اگر سطح نهایی مانند بتن اجرا شده با دستگاه ماله پروانه ای صیقلی و یکپارچه نباشد و بتن بصورت دستی اجرا شده باشد کف مجددا مشمول هزینه ساب و صیقلی نمودن شده و در نهایت موج و بینظمی در سطح کاملا مشهود خواهد بود. در صورتی که کارفرما بخواهد مجدد بتن ریزی کند هزینه خرید بتن دوباره به هزینه های پروژه تحمیل میشود.

تراز لیزری

برای بتن ریزی کف سوله نیز در ابتدا بتن ماله پروانه ای پیشنهاد میگردد چراکه علاوه بر صاف و صیقلی بودن سطح و آماده بودن کفپوش بتن ماله پروانه ای برای اجرای هر کفپوش دیگری، بدلیل نوع اجرای بتن کف سوله با دستگاه ماله پروانه ای و یکپارچکی سطح، میزان گرد و غبار و فرسایش سطحی به حداقل میرسد و همچنین شکستگی و یا کنده شدن در سطح پدیدار نمیگردد.

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت بعد از بتن ریزی ماله پروانه ای کف، مرطوب نگاه داشتن سطح و اصطلاحا آب دادن به بتن کف میباشد. برای این کار بر روی بتن کف به مقدار زیاد آب ریخته و بر روی آن نایلون می کشند. این عمل به مدت 7 روز می بایست هر روز بر روی بتن کف صورت پذیرد. آب دادن به بتن کف سوله و پارکینگ باعث میشود که قوام و گیرش بتن بالا رفته و مقاومت های آن افزایش یابد و از بروز ترک بر روی سطح بتن کف جلوگیری شود.

بتن کف سوله

برای کفسازی انبار، بتن ریزی با دستگاه ماله پروانه ای بهترین و به صرفه ترین گزینه است. بدلیل پایین بودن هزینه ها در این سیستم و همچنین به دلیل کیفیت بالا و مقاومت فشاری و خمشی بالا در این سیستم باعث شده که کفسازی بتنی مکانیزه یک کفپوش پرکاربرد و پرطرفدار میان کارفرمایان و صنعتگران شناخته شود.

برای بتن ریزی کف پارکینگ ها و بتن ریزی سقف عرشه فولادی و دال های بتنی، از اجرای بتن به روش مکانیزه استفاده میشود:

  1. هزینه خرید بتن و اجرای بتن تا 50% کاهش پیدا میکند
  2. سرعت اجرای بالا میرود
  3. پیشرفت کاری که هفته ها بطول می انجامد تنها طی چند روز
  4. کسر دستمزد کارگران روزمزدی که برای اجرای بتن دستی از شما حقوق دریافت میکنند
  5. تفاوت فاحش بین کیفیت و مقاومت بتنی که با دستگاه ماله پروانه ای اجرا شده و بتنی که بصورت دستی و سنتی اجرا شده 

اگر کارفرما کفپوش بتن سخت را به عنوان کفپوش نهایی کار خود انتخاب کرده باشد، از همان ابتدا بر روی بتن کف اولیه پودر بتن سخت بصورت خشکه پاشی بر روی بتن تازه اجرا شده و کف نهایی حاصل میشود. باز هم در هزینه های آتی صرفه جویی میگردد.

به کارفرمایان محترمی که جایگاه پمپ بنزین دارند و یا در حال احداث جایگاه پمپ بنزین هستند پیشنهاد میگردد بتن کف جایگاه را از همان ابتدا بصورت ماله پروانه ای با روکش سخت کننده بتن سخت رنگی اجرا نمایند زیرا علاوه بر مقاومت بالا و زیبایی منحصر بفرد، در برابر مواد خورنده از جمله بنزین و روغن مقاومت بالایی نشان میدهد و در برابر تردد بالای خودروها و تریلر ها بسیار محکم و با دوام عمل مینماید. 

بتن ریزی کف سوله با ماله پروانه  ای

سازندگان محترم و کارفرمایان میتوانند مراحل کفسازی سوله خود را از ابتدا تا مرحله کاربری به ما بسپارند. اجرای بتن مگر، آرماتوربندی و مش بندی، شیب بندی و بتن ریزی کف سوله همراه با افزودنی های بتن اعم از الیاف و روان کننده، اجرای بتن با دستگاه ماله پروانه ای، مجیک و تراز لیزری، اجرای کفپوش بتن سخت رنگی (پودر سخت کننده و ضد سایش بتن)، کفپوش اپوکسی و پلی یورتان، پوشش سطح با رزین ضد گرد و غبار ماکرون گارد و ... همه و همه با بالاترین کیفیت مواد و اجرا و کمترین هزینه.

برای بتن ریزی کف سوله و انبارها میتوان با استفاده از الیاف سینوسی و الیاف P.P. و ... و همچنین ابر روان کننده، کفسازی بسیار عالی و درجه یکی را انجام داد سرعت بتن ریزی و کفسازی در این سیستم بسیار بالاتر از سیستم های مشابه بوده و در هزینه ها صرفه جویی چشم گیری صورت میپذیرد. لذا به کارفرمایانی که علاوه بر کیفیت کف، هزینه و سرعت اجرا نیز برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد میشود تا بتن ریزی که سوله، بتن ریزی کف انبار، بتن ریزی کف محوطه، بتن ریزی کف پارکینگ ها و ... خود را به شرکت پارس الیس بسپارند تا با بروزترین دستگاه های ماله پروانه ای و مجیک و مجرب ترین نیروها و پرسنل اجرایی و  همچنین بهترین مواد، عملیات بتن ریزی کف و کفسازی پروژه های ایشان را به نحو احسنت با ضمانت و خدمات پس از فروش اجرا نمایند.

برای کاهش هزینه های کفسازی و افزایش سرعت بهره برداری از پروژه، پیش از انجام هرگونه عملیات کفسازی، از بتن کف سوله گرفته تا بتن کف پارکینگ و انبار و بتن ریزی سقف ها، خواهشمند است از مشاوره و بازدید رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

اجرای بتن کف سوله، اجرای بتن کف انبار، اجرای بتن کف پارکینگ ها و هر سطحی که نیاز به بتن ریزی دارد را با خیال آسوده و مطمئن به کارشناسان و متخصصین این شرکت بسپارید.

جهت بهره از مشاوره و بازدید رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

02177130488

02177130488

ارسال نظر
زکیه : سوال
2 0
اصولا ضخامت بتن کف پاریکینگ منزل یه طبقه چند سانتی متر است ؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام، برای اینکه بتن کف پارکینگ رو به روش مکانیزه با دستگاه ماله پروانه ای اجرا نمود، حداقل به ضخامت 7 تا 10 سانتیمتر بتن ریزی احتیاج هست. ایده آل 10 سامنتیمتر به بالا می باشد.
کادوس : سوال
0 0
برای یک اتاقک حدود چهل متری هم بتن‌ریزی با دستگاه ماله پروانه‌ای توصیه می‌کنید؟ کاربری اتاقک قرار هست انبار لوازم یدکی خط تولید یک کارگاه باشد.در مورد هزینه‌ش هم میتونید اطلاعاتی در اختیار بنده قرار بدید؟ مکان مورد نظر در شهرستان و شمال کشور است.
مدیریت : پاسخ
0 0
خیر چون دستگاه ماله پروانه ای میبایست براحتی روی سطح بچرخد.
مدیریت : پاسخ
1 0
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 105 کاربر
9 / 10
از 105 کاربر