02177130488

بتن جز لاینفک هر پروژه ساختمانی محسوب میشود.

بتن با عیارهای مختلف در مراحل و جای جای پروژه نقش مهم و بسزایی ایفا میکند.

از بتن ریزی فونداسیون گرفته تا بتن ریزی کفسازی همه و همه برای مقاومت دادن به بنای مورد نظر نیاز به دقت و مهارت کافی دارد.

در خصوص بتن ریزی کف، شرکت پارس الیس با استفاده از جدیدترین دستگاهای روز دنیا، متخصصان و پرسنل اجرایی دوره دیده و همچنین با استفاده از انواع افزودنی های مرغوب بتن، عملیات بتن ریزی کف را به شیوه ای کاملا مکانیزه با سرعتی بالا و کیفیت عالی انجام میدهند.

در خصوص بتن ریزی کف کارخانه و سوله لازم بذکر میداند که با توجه به نوع کاربری و میزان تردد و همچنین بار وارده بر سطح ممکن است نیاز به بتن ریزی مگر، آرماتور بندی پیش از بتن ریزی کف سوله توسط کارشناسان شرکت پارس الیس اعلام گردد.

که باز متخصصان ما عیار بتن مگر، شماره میلگرد و شبکه مورد نظر جهت آرماتوربندی را به کارفرمایان اعلام میکنند. لازم بذکر است شرکت پارس الیس آمادگی اجرای صفر تا صد کفسازی سوله و کارخانه ها را با کاربری های متفاوت دارد.

پس از اجرای بتن مگر و آرماتور بندی توسط تیم اجرایی پارس الیس، بتن با عیار مورد نظر در محل پروژه سفارش داده میشود.

پیش از بستن پمپ بتن، سطح کف سوله یا پارکینگ قالب بندی میشود. مهندسین حاضر در پروژه با استفاده از تراز لیزری و با توجه به شیب درخواستی کارفرما تمهیدات لازم جهت شیب بندی و تعیین نقاط بنچ مارک را فراهم می آورند.

خاطر نشان میگردد افزودنی های لازم جهت بالا بردن کیفیت و مقاومت بتن باید به میزان تعیین شده توسط مهندسان شرکت پارس الیس به بتن داخل تراک میکسر افزوده شود و پس از چند دور هم زدن کامل مواد با بتن در داخل تراک میکسر بتن بر روی کف سوله یا پارکینگ پمپ گردد.

سپس بتن پمپ شده بر روی سطح با دستگاه مجیک صاف و تراز میگردد.

پس از انجام دقیق و صحیح مراحل بالا، اصلی رین بخش از کار یعنی پرداخت سطح با دستگاه ماله پروانه ای شروع میگردد.

شرکت پارس الیس مرحله پرداخت بتن با دستگاه ماله پروانه ای را تا زمان رسیدن به سطحی کاملا متراکم، صاف، صیقلی، یکدست و یکپارچه ادامه میدهد که ممکن است این کار تا بالغ بر 15 ساعت به طول انجامد.

در شرایط آب و هوایی و یا کاربری های متفاوت افزودنی های بتن میتوانند متفاوت باشند و یا زمان پرداخت سطح و کیورینگ بتن تغییر خواهد کرد.

چنانچه قبلا اشاره شده، در مقایسه با اجرای دستی بتن علاوه بر افزایش مقاومت در بتن ریزی کف سوله، بتن ریزی محوطهريا، بتن ریزی کف پارکینگ و یا اجرای بتن سقف ها با استفاده از سیستم بتن ریزی کف به روش مکانیزه برای کارفرمایان از نظر زمانی و هزینه ای بسیار مقرون بصرفه خواهد بود.

دقت بفرمایید قبل از شروع هرگونه عملیاتی برای کف سوله و کارخانه و یا کف پارکینگ های خود حتما و حتما از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید تا دچار مشکلات احتمالی و هزینه های تکراری نگردید.

 

1مجموع 8 مقاله
1مجموع 8 مقاله
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 39 کاربر