02177130488

بتن سخت کف پارکینگ

«بتن سخت کف پارکینگ»

کفسازی پارکینگ انواع مختلفی دارد. در اینجا کفسازی پارکینگ با بتن سخت صنعتی مورد بحث قرار میگیرد. بخش اصلی بتن سخت رنگی، پودر ضد سایش (پودر سخت کننده بتن) می باشد. از این رو بتن سخت رنگی از مقاومت سایشی بسیار بالایی در برابر تردد بالا برخوردار است.

بتن سخت کف پارکینگ

از آنجاکه بتن سخت کف پارکینگ نیز همزمان با بتن تازه با دستگاه ماله پروانه ای بر روی سطح اجرا میگردد لذا این امکان برای کارفرمایان محترم بوجود می آید که از ابتدا بتن ریزی کف پارکینگ های خود را بصورت بتن سخت رنگی اجرا نمایند و در پایان پروژه تنها با یک پولیش و شستشوی کف و اجرای خطوط ترافیکی، کف پارکینگ را تحت کاربری قراردهند و از تورم و هزینه های گزاف کفسازی با سنگ و سایر متریال در امان بمانند.

بتن سخت کف پارکینگ

کفسازی پارکینگ با بتن سخت رنگی علاوه بر افزایش مقاومت سطح و کاهش هزینه ها و سرعت اجرای بالا دارای مزیت های دیگری نیز هست مانند عدم کنده شدن سطح رویه بدلیل شیوه اجرای اصولی و مناسب.

اگر در پارکینگ ها و پیاده رو ها توجه کرده باشید در مسیرهای تردد به مرور زمان سیستم های تایلی همچون سنگ و موزائیک دچار لغ شدگی میشوند اما در سیستم بتن سخت پارکینگی بدلیل یکپارچه بودن سطح و مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالای آن ایجاد اینگونه مشکلات امری کاملا محال و غیر ممکن خواهد.

بتن سخت کف پارکینگ

بدلیل تنوع رنگ بتن سخت صنعتی، کارفرمایان قادر خواهند بود از تنوع رنگی در طبقات مختلف استفاده کنند و با توجه به قابلیت اجرای خطوط ترافیکی در طیف رنگ های متنوع و گسترده میتوانند به زیباسازی و افزایش زیبایی بصری پارکینگ ها بیافزایند.

در بخش خدمات در قسمت اجرای بتن سخت بطور کامل به اجرای بتن سخت پرداخته شده و شما میتوانید همراه با تصاویر از اطلاعات و جزئیات بهره مند شوید.

در خصوص سقف پارکینگ ها به کارفرمایان محترم پیشنهاد میگردد که بتن ریزی سقف ها را پس از اسکلت به نیروهای زبده ما بسپارند که از بتن سقف به نفع کفسازی آن استفاده نموده و همراه با کاهش بار سازه و هزینه های خرید بتن مجدد، کفسازی نهایی سطح را به یکباره انجام دهند و از تخفیف پولیش و شستشوی سطح در انتهای پروژه و زمان تحویل کار نیز بهره کافی ببرند.

بتن سخت کف پارکینگ

همچنین کارفرمایان پروژه های اداری تجاری در مناطق شلوغ و پر تردد که با کمبود جای پارک در خیابان ها مواجه هستند، میتواند از ابتدای ساخت پروژه با کفسازی کف پارکینگ ها با بتن سخت، قبل از اتمام پروژه از پارکینگ ها استفاده نمایند و با اجاره دادن پارکینگ به سود دهی برسند و با کسب درامد برخی هزینه های ساخت پروژه را پوشش دهند.

برای این منظور پرسنل اجرایی شرکت پارس الیس با شیب بندی مناسب، قالب بندی سطح، استفاده از فوم در کنار دیوار و دور ستون ها برای کنترل تمرکز تنش، بتن سقف را با دستگاه مجیک و تراز لیزری پهن میکنند و پس از سینی زدن بتن، بتن سخت رنگی را کف طبقات می پاشند و سپس تا 12 ساعت عمل پرداخت بر روی سطح را با دستگاه ماله پروانه ای انجام میدهند.

با توجه به امکان اجرای خطوط ترافیکی متنوع و همچنین ثبت لوگو و اسم بر روی کف، نظم و انظباط لازم به پارکینگ ها داده میشود و برند هر پروژه بر کف پارکینگ های آن قابل اجرا خواهد بود.

خواهشمند است جهت کسب مشاوره و بهره از بازدید رایگان در سراسر ایران، حتی در ایام تعطیل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

02177130486

02177130488

09123963060

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 13 کاربر