02177130488

کفپوش اپوکسی آنتی الکترو استاتیک

کفپوش اپوکسی آنتی الکترو استاتیک

 

اغلب نیاز به یک کفپوش آنتی الکترواستاتیک در صنایع الکترونیک به عنوان یک جزء حیاتی و ضروری از یک برنامه کاملا ضروری است. این مسیله به خصوص در ساخت و تولید مدارها و بوردهای الکترونیکی بسیار حائز اهمیت است.

در بیمارستان، اتاق عمل، سالن رادیولوژی و عکسبرداری، سالن سی تی اسکن و MRI که تجهیزات اصلی آنها را دستگاه هاي الکترونیکی تشکیل داده، وجود کفپوش آنتی الکترو استاتیک به منظور هدایت پتانسیل الکتریکی به سمت زمین امری ضروری است  چراکه در اینگونه محیط ها بدلیل اختلالاط و نوسانات الکتریکی ممکن است هم به دستگاه ها و تجهیزات آسیب برسد و هم برای اپراتورها و کارکنان دستگاه ها خطر جانی به بار آید.

کفپوش اپوکسی آنتي الکترواستاتیک یا در زبان محاوره همان آنتی استاتیک، بهترین گزینه برای اتاق تمیز (Clean Room) می باشد. چراکه با فرآوری اپوکسی آنتی الکترواستاتیک می توان آن را بصورت آنتی باکتریال و دیر اشتعال نیز تولید كرد  که محیط را بصورت کاملا بهداشتی و مقاوم در برابر اتش سوزی و انفجار نمود.

اغلب نیاز به یک کفپوش اپوکسی آنتی الکترواستاتیک در صنایع الکترونیک به عنوان یک جزء حیاتی و ضروری است. این مسأله به خصوص در ساخت و تولید مدار و بوردهای الکترونیکی بسیار حائز اهمیت است.

در کفپوش اپوکسی آنتی اکترو استاتیک کانداکتیو از نوع عامل شیمیایی آلی استفاده گردیده که موجب هدایت الکتریسیته ساکن سطح به منابع تخلیه اکتریسیته ساکن (چاه ارت) می­ شود.

به همین دلیل است که در اجرای کفپوش اپوکسی آنتی الکترو استاتیک از مش­ بندی مسی استفاده میگردد.

بطور خلاصه در کفپوش اپوکسی آنتی الکترو استاتیک رزین اپوکسی اصلاح شده می باشد، ضخامت سطح نهایی بطور متوسط 3-2 میلیمتر، پوشش یکپارچه و بدون درز برای کف آنتی استاتیک. شامل رنگدانه ها با تنوع رنگی، ضد آب، حاوی حلال آزاد، شامل فیلرهای هادی برای هدایت الکتریکی. 
عملکرد مکانیکی و شیمیایی مواد نامبرده کفپوش اپوکسی آنتی الکترو استاتیک را به خصوص در زمینه هایی مانند الکترونیک ها مناسب می کند

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر