02177130488

کفپوش اپوکسی صنعتی

«کفپوش اپوکسی صنعتی»

در محیط صنعتی به دلیل شرایط نگهداری آسانتر و بهره برداری کاربردی تر از سطح، از کفپوش اپوکسی صنعتی استفاده می گردد. زیرا کفپوش اپوکسی صنعتی نسبت به سایر سیستم های سنتی و تایلی از مقاومت و دوام بالاتری برخوردار می باشد. کفپوش اپوکسی صنعتی یک کفپوش بسیار مناسب برای کف سوله ها، کف انبارها، کف کارخانجات صنایع دارویی و غذایی، سردخانه­ ها، بیمارستان ها، صنایع خودرو سازی و سایر صنایع می باشد.

ما درک می کنیم که مسئله نیاز شما به یک کفپوش مناسب در هر صنعت و کاربری شامل نیاز به مقاومت در برابر ترافیک ثابت و به دنبال آن دوام و زیبایی است. تنها سیستم های کفپوش بدون درز می باشند که قادر به پاسخگویی نیاز کاربران در شرایط کاری و محیطی مختلف است؛ ارائه دوام با مقاومت در برابر ضربه و سایش و همچنین سرعت بالای اجرایی برای کاهش تایم اجرای یک پروژه، سهولت در تمیز کردن و ارائه رنگ های بی پایان مناسب هر صنف و سلیقه ای که دسترس است، مزید بر ان شده که کفپوش اپوکسی صنعتی بطور باورنکردنی ای صنعت کفسازی را در دست گرفته و تمام نیازهای اساسی و محیطی کارفرمایان مختلف را پاسخگو باشد.
از کاربری های کفپوش اپوکسی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کفسازی داروسازی
 2. کف سازی بیمارستان
 3. کفسازی سالن تولید مربا
 4. کف سازی سالن تولید لبنیات
 5. کفسازی سالن تولید رب و آبلیمو
 6. کف سازی سالن تولید ظروف بسته بندی مواد غذایی
 7. کفسازی صنایع خودرو سازی
 8. کفسازی آشیانه هواپیما
 9. کف سازی گاراژ و تعمیرگاه خودرو
 10. کفسازی پارکینگ طبقاتی
 11. کف سازی سالن ورزشی و بدنسازی
 12. کفسازی انبار مواد غذایی
 13. کف سازی انبار مواد اسیدی
 14. کفسازی انبار دارویی
 15. کف سازی انبار صنعتی
 16. سالن تولید عطریات
 17. سالن تولید عرقیجات

مزایای کفپوش اپوکسی EPOXY چیست؟

بادوام: کف اپوکسی با کیفیت بالا، یکپارچه و قابل استفاده برای مدت زمان طولانی مقاوم و با دوام میماند، برخی از انواع کفپوش اپوکسی تقریبا غیر قابل خراب شدن میباشند. این که آیا ماشین آلات سنگین، تغییرات دما، مواد شیمیایی سوزاننده، ترافیک بارگیری ثابت یا نظافت و تمیز کردن مکرر سطح به کف اپوکسی آسیب میرساند یا خیر به درستی نصب و اجرای کفپوش اپوکسی بستگی دارد که در صورت رعایت اصول، در برابر تمام موارد شمرده شده کفپوش اپوکسی کاملا مقاوم و تخریب ناپذیر است.
قابلیت نظافت آسان و شستشوی مکرر: کفپوش اپوکسی یک سطح غیر متخلخل و بدون درز ایجاد می کند که در آن خاک، قارچ و باکتری ها هیچ جایی برای پنهان شدن پیدا نمی کنند. کف اپوکسی مقاوم در برابر رنگ آمیزی است و می تواند به سرعت با جارو برقی، جارو دستی، دستمال نظافت، طی و کفشوی و سایر دستگاه های تمیز کردن طبیعی تمیز شود.
ایمنی: کف اپوکسی به طور طبیعی لغزنده نیست و می توان آن را با روش های اجرایی خاص بصورت مضرص و زبر و غیر قابل لغزندگی روی سطح اعمال نمود. کفپوش اپوکسی همچنین از طریق مهار رشد باکتری ها، میکروب ها و قارچ ها، بهداشت و سلامت خوبی را در محیط به دنبال می آورند.
جذابیت و زیبایی: با تنوع زیادی که کارفرمایان در انتخاب رنگ و بافت کفپوش اپوکسی دارند و همچنین  اثر کفپوش اپوکسی بر روشنایی محیط تا 200%، اپوکسی گزینه ای جذاب و لوکس خواهد بود.
چند منظوره: پوشش اپوکسی هنگامی که به درستی توسط یک پیمانکار ماهر اجرا شده  باشد، کف اپوکسی می تواند بهترین پوشش برای سطح چوب، کف بتنی، VCT، کاشی و اکثر دیگر سطوح صنعتی و تجاری باشد.

ضد آب: کفپوش اپوکسی در هر نوعی تا درصد بالایی خاصیت واتر پروفینگ و ضد آب بودن را داراست و از این رو برای محیط هایی با شستشوی بالا بسیار مناسب است.

نفوذ ناپذیر: کف اپوکسی دارای خاصیت نفوذ ناپذیریست به این معنا که روغن، بنرین، آلاینده ها و غیر غیر قابل نفوذ به داخل سطح کفپوش اپوکسی میباشند و از این حیث گزینه مناسبی برای سالن های تولید مواد، صنایع غذایی، خودروسازی، کف تعمیرگاه و کفسازی پارکینگ میباشد.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر
انوري : سلام من يه انبار به منراژ٢٧٠ متر دارم مي ...
0 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و درود، با استفاده از کفسازی بتنی یا بتن سخت کار شما در یک روز قابل اجرا خواهد بود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید: 02177130488
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر