02177130488

کفپوش اپوکسی فروشگاهی

کفپوش لوکس برای فروشگاه، بوتیک، رستوران و کافی شاپ چیست؟

پاسخ ساده است، کفپوش اپوکسی

عصر حاضر عصر صنعت ساختمان است، هر روزه شاهد بالا رفتن برج ها و مراکز خرید و ساختمان های لوکس در سراسر دنیا هستیم.

رقابت در همه جا به چشم میخوره و البته که زیبایی ظاهری اول از همه چشمنوازی میکنه.

خرید رفتن و رستوران گردی نوعی تفریح به حساب میاد و چون این کارها علاوه بر زمان، هزینه هم در بر میگیره، طبیعتا همه ترجیح میدن زمان و پولشان را در یک مکان شیک و بقول معروف لاکچری خرج کنند.

کفپوش اپوکسی فروشگاه

این موضوع بازار طراحان داخلی را بشدت داغ کرده. در میان طراحی مبلمان و میز و تابلو  و غیره کاملا واضح است که نداشتن کفپوشی لوکس و خاص یک ضعف بزرگ محسوب میشه.

کفپوش اپوکسی فروشگاه

یک بوتیک فروش لباس زنانه، جواهرات یا لوازم آرایش را با کفپوش اپوکسی تصور کنید، کل سطح یکپارچه و براق هست، نور سالن تا دو برابر افزایش پیدا کرده، کل فروشگاه میدرخشد و این چیزی است که کفپوش شیک اپوکسی فروشگاهی برای شما به ارمغان آورده.

کفپوش اپوکسی فروشگاه

یک رستوران یا کافی شاپ اگر کف نا مناسب با بندکشی های فراوان و جرم گرفته داشته باشد حس بد را به مشتری القا میکند و افراد حساس قطعا اشتهاشون کور میشه.

کفپوش اپوکسی رستوران

کفپوش اپوکسی برای رستوران و کافی شاپ گزینه بسیار مناسب است، چراکه علاوه بر زیبایی منحصر بفرد، بدلیل آنتی باکتریال بودن و یکپارچگی بهترین کفپوش برای رستوران، قنادی و کافی شاپ که نظافت و شستشو در آن از اهمیت ویژه بر خوردار است محسوب میشود.

کفپوش اپوکسی رستوران

 یک فروشگاه زنجیره ای را تصور کنید که تعداد مراجعان آن زیاد است و هر کسی چرخ دستی به همراه دارد تا انبوه خرید خود را در آن قراردهد و از این لاین به لاین دیگر بچرخد. و یا مواد غذایی و اقلام فروشگاه با جک پالت توی سالن جابجا میشوند. کفپوش اپوکسی بدلیل مقاومت بالا و یکپارچگی و باز هم تکرار میشور زیبایی و لوکس بودن بهترین گزینه میتواند باشد چراکه کف سازی اپوکسی و در کل انواع کفپوش اپوکسی در برابر تردد بالا و فشار بار وارده از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین بدلیل صاف و صیقلی بودن کفپوش اپوکسی حرکت چرخ خرید فروشگاهی و یا جک پالت و سایر وسایل بر روی کفپوش اپوکسی بسیار و سهل و آسان است.

کفپوش اپوکسی فروشگاه

کفپوش اپوکسی ابر و بادی که توسط پرسنل هنرمند شرکت پارس الیس اجرا میشود پیشنهادی ایده آل برای کفسازی رستوران، کفسازی بوتیک لباس، کفسازی کافی شاپ، کف سازی فروشگاه عطر و لوازم آرایشی بهداشتی، کف سازی فروشگاه مواد غذایی و ... میباشد.

کفپوش اپوکسی فروشگاه

ارسال نظر
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام ممنون میشم اگر با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید: 02177130486 02177130488
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام ممنون میشم اگر با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید: 02177130486 02177130488
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 7 کاربر