02177130488

بتن سخت ملاتی

بتن سخت ملاتی از ترکیب مواد سخت معدنی مانند کوارتز،اکسید آلومینیوم سیلیس،بازالت،کروندوم و فیلرهای غیر معدنی با مقاومت سایشی بسیار بالا (بالغ بر 8 موهس)، چسباننده های سیمانی، روان کننده و افزودنی می باشد که از کیفیت یکنواختی برخوردار است.

بتن سخت ملاتی پس از اختلاط با آب داخل بتن یر بعنوان پوشش سطح نهایی بکار می رود. برای این منظور بتن سخت ملاتی داخل بتن یر با آب ترکیب می شود و در یک لایه 10 الی 20 میلیمتری به صورت درجا و یکپارچه بطور همزمان با بتن تازه کف بر روی سطح پخش و اجرا می شود.

پس از پهن کردن بتن سخت ملاتی، پرداخت توسط دستگاه ماله پروانه ای بالغ بر 12 ساعت بر روی سطح انجام میگیرد تا به سطحی یکدست و یکنواخت و فاقد هرگونه خلل و فرجی دست یابیم.

سیستم کفسازی صنعتی با استفاده از بتن سخت ملاتی برای سالن های تولید صنعتی، صنایع غذایی، پارکینگ طبقاتی و ... بعلت تردد بالا و بار مرده و زنده موجود بر روی سطح بسیار گزینه مناسب و کاربردی خواهد بود.

بعلت مقاومت بالای بتن سخت ملاتی در برابر سایش، فشار، خمش و ... طول عمر مفید این محصول کفسازی صنعتی بسیار بالا بوده و مقرون بصرفه میباشد.

نوع اجرای بتن سخت ملاتی مانع بوجود آمدن هرگونه خلل و فرج و گسستگی در بتن شده و بهمین دلیل است که کنده شدن سطح امری محال خواهد شد.

در مقایسه با سیستم های تایلی کفپوش بتن سخت صنعتی هرگز دچار لغ شدگی، شکستگی و ... نخواهد شد.

 

ردیف

نوع مقاومت

میزان

1

مقاومت سایشی

بر اساس استاندارد DIN52108: 50 Cm²/1.8 Cm³

2

مقاومت خمشی

180 Kg/Cm²

3

مقاومت فشاری

800-850 Kg/Cm²

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر